O nas

Witamy na stronie natura-house.pl

 

Zaufaj naturze, a odnajdziesz równowagę.

 

Właścicielem sklepu internetowego jest firma NATURENS Natalia Sokoli, która specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej fantastycznych, naturalnych kosmetyków leczniczych i pielęgnacyjnych firmy Natura House SpA.

Natura House została założona przez rodzinę Spialtini we Włoszech w 1970r. Produkty Natura House są dostępne aż w 60 krajach świata i cieszą się wspaniałą opinią.

 

Cel firmy Naturens w zakresie oferowanych produktów jest bardzo prosty: dostarczenie szerokiej gamy produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów,  które są tak bliskie naturze jak to tylko możliwe. Wierzymy w leczniczą moc roślin i to,  że natura naprawdę wie najlepiej. 

Wybór oferowanych produktów powstał z naszej pasji do natury oraz  świadomości dobrodziejstw wynikających z korzystania z "czystych" i naturalnych produktów. 

W dzisiejszych czasach nie jest żadną tajemnicą, że w przemyśle kosmetycznym masowo używa się toksycznych związków chemicznych. Firmy kosmetyczne, w większości są raczej nastawione na wielkie profity. W rezultacie, niebezpieczne związki i substancje chemiczne zawarte w kosmetykach, przedostają  się do naszego organizmu przez skórę i mogą być przyczyną wielu poważnych schorzeń, ponieważ wchodzą w reakcję z wodą, ludzkim potem czy innymi substancjami.

 

Produkty kosmetyczne oferowane przez NATURENS są inne.

Są czyste. Są bezpieczne. Cruelty free- nie testowane na zwierzętach.

Są w pełni zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Wszystkie kosmetyki są zarejestrowane na portalu CPNP. 

 

Jesteśmy pewni, że kiedy spróbujecie państwo naszych kosmetyków, nigdy więcej nie będziecie chcieli  wrócić do syntetycznych alternatyw.